ZOBACZ NA ŻYWO JUŻ ZA:

Zabierz swoje dziecko do niezwykłej krainy talentów! 

WROCŁAW

3 marca 2020

 ŁÓDŹ

4 marca 2020

WARSZAWA

5 marca 2020

Scroll Down

Ten spektakl oczaruje całą Twoją rodzinę!

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

NIEZAPOMNIANE WIDOWISKO DLA DZIECI I DOROSŁYCH!

AŻ TRZY GWIAZDY PROGRAMU MAM TALENT! 

JEDYNE TAKIE WIDOWISKO W POLSCE! 

IDEALNE DLA RODZIN!

Gwiazdy programu Mam Talent zapraszają do magicznego świata niezwykłych emocji, w którym spotkasz małą Bulle poszukującą swojego talentu. Zobaczysz spektakularne połączenie fantastycznego świata z naszą rzeczywistością, zamieszkałą przez prawdziwych ludzi z codziennymi problemami.

Na drodze małej Bulle pojawi się nieprzeciętna akrobatka, wyjątkowa tancerka, uzdolniony wokalista, a także jedyny w Polsce Mistrz baniek mydlanych! Czy uda się jej odnaleźć swój talent? Fantastyczna i radosna podróż, w trakcie której odkrywamy naturę dziecka - w każdym z nas!

Zaczarowany Spektakl Rodzinny Bulle to nie tylko wspaniała podróż dla wszystkich widzów i zachęta do odkrywania własnych talentów, ale także rozbudowana scenografia, liczne efekty specjalne, gra świateł połączona z niebywałą oprawą muzyczną i mistrzowskimi pokazami gwiazd polskich edycji MAM TALENT! Po spektaklu możesz zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami Mam Talent!

ARTYŚCI

Iwona Drzymała 
podniebna akrobatka

Półfinalistka VIII edycji programu Mam Talent. Artystka, która występuje w światowych produkcjach. Na co dzień licencjonowana tancerka, choreografka i oraz magister pedagogiki tańca. Znana prawie na całym świecie poprzez udział w wielu konkursach: w Chinach, Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Francji. Jej rozciągnięte ciało wywiera na widzu wiele emocji. Teraz Ty masz okazję zobaczyć tę wybitną artystkę w spektaklu Bulle!

EmptyName%20161_edited.jpg
EmptyName 164.jpg
Arkadiusz Gwizdała 
mistrz baniek mydlanych

Oczarował tysiące widzów i zdobył najcenniejszą nagrodę w Mam Talent. To co wykonuje z bańkowego płynu przechodzi ludzkie wyobrażenia. Nie bez przyczyny Szymon Hołownia nazwał go zaklinaczem baniek. W zdumiewający sposób łączy bańki mydlane z dymem, helem, parą wodną i tworzy czynne wulkany, a także zjawiska pozornie niemożliwe i niewyjaśnione. Występował dla wielu korporacji w Polsce i za granicą.

Maciej Partyka 
nieziemski głos

Utalentowany wokalista, laureat wielu nagród wokalnych. Małgorzata Foremniak złotym przyciskiem teleportowała go bezpośrednio do półfinału Mam Talent! Słuchali go w wielu prestiżowych miejscach w Polsce i Europie, m.in. Pałacu Prezydenckim, Rzymie, Paryżu, Pradze, Kolnie i Wiedniu, a teraz ty masz okazję posłuchać jego głosu!

EmptyName 158.jpg

OPINIE 

kupbilecik.png
TNA_XL_transp.png
ebilet_edited.png
logo2.png
01_EMPIK-BILETY-logo_podstawowe-1024x228
logo_high_resolution-01 (1).jpg
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram